Telefon  22 678 09 96

    Email   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakość pracy w HAKO

nici

 

Trwałość naszych wyrobów jest efektem bazowania na wysokogatunkowych materiałach i surowcach znanych i renomowanych firm. Używamy najwyższej jakości nici, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością , trwałością kolorów oraz szeroką gamą kolorystyczną. Posługujemy się paletą kolorów Pantone, co umożliwia nam precyzyjniejszy dobór odcieni kolorów nici do potrzeb klienta.

 


 

Nasi pracownicy potrafią zrealizować każdy Państwa pomysł, począwszy od projektu graficznego, poprzez program hafciarski, skończywszy na produkcie końcowym. Dzięki temu, że posiadamy własne studio projektowe, wyposażone w kilka stanowisk komputerowych, możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi obejmujące zarówno projekt, jak również opracowanie wzoru. Służymy radą w doborze optymalnej formy, wielkości oraz zastosowanej kolorystyki. Każdy wykonany przez nas haft odznacza się precyzją i efektywnością, a produkt finalny to efekt doświadczenia, pasji i zaangażowania wielu osób.

 

haftowanie tkaniny

 


 

maszyny hafciarskie

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Z tego tez powodu nieustannie modernizujemy nasz park maszynowy oraz oprogramowanie komputerowe. Dysponujemy specjalistycznymi, sterowanymi komputerowo maszynami hafciarskimi, dzięki czemu nasze produkty odznaczają się precyzją i wysoką jakością wykonania.